Novinky

Maďarská spoločnosť prevzala bulharskú FM firmu i-Facility EOOD

B+N Referencia Zrt. prevzala bulharskú FM spoločnosť i-Facility EOOD. Týmto krokom si firma upevnila už existujúcu pozíciu lídra na trhu v stredoeurópskom regióne.

 Táto akvizícia je logickým vývojom regionálnej expanzie, ktorú spoločnosť doteraz dosiahla. B+N Referencia Zrt. prevzala v roku 2021 obchodné záujmy skupiny ISS v Českej republike, na Slovensku, v Rumunsku, Slovinsku a Maďarsku a v januári 2022 skupiny Inwemer System Group, dominantného hráča poľského FM sektora. B+N má 100 % vlastníctvo v prevzatých spoločnostiach, rovnako ako v bulharskej firme, ktorá je predmetom tejto akvizície.

Spoločnosť B+N sa stala nenahraditeľným hráčom v regióne

 B+N Referencia Zrt. už roky drží stabilnú pozíciu v zozname TOP 500 maďarských spoločností.

Medzi jej zákazníkov patria veľké spoločnosti a významní účastníci podnikateľského sektora, ako aj vládne organizácie. Má mimoriadne rozsiahle portfólio služieb: svojim zákazníkom ponúka technickú správu a fit-out, upratovacie a hygienické služby, letnú a zimnú úržbu, správu dokumentov a textilný manažment.

Touto akvizíciou spoločnosť ponúkajúca svoje služby v siedmich kľúčových krajinách regiónu teraz pokrýva plochu 15 miliónov metrov štvorcových s 20 000 zamestnancami.

HP, Heineken, SAP, BASF, Financial Times, Merck medzi zákazníkmi spoločnosti B+N

Portfólio i-Facility EOOD, ktorý poskytuje služby na bulharskom trhu, zahŕňa technickú správu, upratovacie služby a letnú a zimnú údržbu.  Medzi jej zákazníkmi okrem domácich firiem nájdete veľké korporácie ako HP, Heineken, SAP, BASF, Financial Times, Merck.  Mimo Sofie majú taktiež regionálne kancelárie.

„Po akvizíciách v rokoch 2021 a 2022 naša spoločnosť jednoznačne postúpila na ďalšiu úroveň. Neustále prebieha proces integrácie skúseností, odborných znalostí a zamestnancov prevzatých firiem do našej spoločnosti. Týmto krokom sa staneme neprehliadnuteľným hráčom aj na bulharskom trhu. Výhody, ktoré ponúka veľkosť našej spoločnosti a naše rozsiahle portfólio služieb, uznávajú aj naši zákazníci. Výhody našich synergií a z nich vyplývajúce opatrenia nákladovej efektívnosti sú prítomné na každom trhu. Plánujeme ďalšiu expanziu.“ – povedal Ferenc Kis-Szölgyémi, generálny riaditeľ spoločnosti.