Upratovanie a hygiena

OTÁZKA ČISTEJ DÔVERY!

JEDNOU Z NAŠICH HLAVNÝCH AKTIVÍT SÚ UPRATOVACIE SLUŽBY. V AKOMKOĽVEK ODBORE A KEDYKOĽVEK!

KONTAKTUJTE NÁS OHĽADOM UPRATOVACÍCH SLUŽIEB PRE JEDNORÁZOVÉ A/ALEBO PRAVIDELNÉ UPRATOVANIE!

V rámci Vášho podnikania sa môžu objaviť činnosti, ktoré nie sú Vašou hlavnou náplňou práce, a aj napriek tomu sú pre chod Vašej spoločnosti nevyhnutné a predstavujú veľkú záťaž. Jednou z takýchto výziev je upratovanie a celý rad súvisiacich úloh.

Nechajte nás sňať toto bremeno z Vašich ramien!

Vďaka našim vysokokvalitným a flexibilným službám zaisťujeme poriadok a čistotu v priestoroch našich zákazníkov a poskytujeme účinnú pomoc pri zavedení hladkého a nákladovo efektívneho režimu upratovania.

Vďaka nášmu systému správy a riadenia spoločnosti zodpovedajú naše technologické postupy, kontrola kvality a dokumentácia najnovším požiadavkám a štandardom kvality.

Poskytujeme dezinfekčné služby pre rôzne typy povrchov.

Naše balíčky služieb sú flexibilné a môžu byť prispôsobené akejkoľvek veľkosti spoločnosti, či špeciálnym požiadavkám.

S našimi viac ako tisíc zamestnancami sme schopní pokryť celé územie štátu a plniť úlohy rýchlo, efektívne a v požadovanej kvalite.

Máme viac ako 2 desaťročia skúseností so všetkými typmi výzviev v oblasti ekologických hygienických potrieb.

Stabilné a plynulé pracovné postupy zabezpečuje naše vlastné logistické centrum. Našich zamestnancov neustále školíme a vzdelávame a zúčastňujú sa profesionálnych súťaží, aby si udržali vysokú úroveň odbornosti.

Každá úloha je iná, ale náš prístup je vždy rovnaký: bez ohľadu na veľkosť alebo trvanie sú všetky rovnako dôležité, každá je výzvou a je riešená s maximálnou obetavosťou.

KONTAKTUJTE NÁS!