Novinky

NÁŠ UV ROBOT A ČISTIACI ROBOT R3900 BOL PREDSTAVENÝ NA VEĽTRHU INTERCLEAN AMSTERDAM 2024

Na medzinárodnom veľtrhu Interclean Amsterdam 2024 sa zúčastnila aj spoločnosť LAB/DA INNOVATIONS, oddelenie výskumu a vývoja spoločnosti B+N Reference Zrt., ktoré hneď v prvý deň predstavilo svoje najnovšie inovácie. Interclean je popredná svetová profesionálna platforma pre čistenie a hygienu.

Tím Lab/Da Innovations sa zúčastnil Interclean s KlinMak, výrobcom robotickej mechaniky. Na poprednom veľtrhu pre profesionálov v oblasti čistenia a hygieny sme predstavili náš prototyp UV robota a robot R3900, ktorý je napriek svojim kompaktným rozmerom známy svojou výnimočnou prevádzkou a vysokým čistiacim výkonom. R3900 bolo vidieť v prevádzke štyrikrát denne v robotickej aréne.

PREZENTÁCIA INOVÁCIÍ LAB/DA NA VÝSTAVE AMSTERDAM

Vedúci tímu výskumu a vývoja a vedúci Lab/Da Innovations, Péter Zalka, vystúpil so živou prezentáciou. Okrem iného diskutoval o monitorovaní životného prostredia, jedinečnom postupe sekvenovania genómu a systéme okamžitého čistenia (ATP). Predstavil tiež prelomový výpočet účinnosti UV dezinfekcie na báze 3D bodového cloudu vyvinutý spoločnosťou Lab/Da.