Novinky

Ďalšie prestížne uznanie pre Airport Service Budapest Zrt.

Slávnostný galavečer a odovzdávanie cien „Shape of Success“ sa na letisku Budapešť konal v posledných aprílových dňoch. Na tejto akcii boli ocenené podniky, ktoré sa podieľajú na úspešnej prevádzke letiska a to v niekoľkých kategóriách. Airport Service Zrt. vyhral kategóriu ,Najlepší poskytovateľ letiskových služieb´.

Hlavnou činnosťou spoločnosti B+N Referencia Zrt. V minulom roku bol vykonaný prieskum, ktorý vykonal nezávislý medzinárodný inštitút riadenia kvality ASQ, o čistote letísk na základe názoru cestujúcich. Výsledky ukazujú, že letisko Budapešť odvádza v tejto oblasti vynikajúcu prácu a predbehne aj letisko v Prahe, Viedni alebo Ženeve.

A „legjobb földi kiszolgálás” kategória nyertese az Airport Service Zrt. lett. A társaság kiemelt tevékenysége a repülőtér-takarítás, amely tevékenységet a B+N Referencia Zrt végez

„Na toto ocenenie sme skutočne hrdí. Je to dôstojné uznanie vynikajúcej práce našich kolegov. V regióne východnej a strednej Európy je naša spoločnosť špecialistom na upratovanie letísk. Okrem budapeštianskeho letiska zodpovedáme aj za čistotu Letiska Václava Havla v Prahe – povedal Ferenc Kis-Szölgyémi, generálny riaditeľ B+N.

Kis-Szölgyémi Ferenc (B+N Referencia Zrt.): ez a díj munkatársaink kiemelkedő minőségű munkájának méltó elismerése

Ferenc Kis-Szölgyémi (B+N Referencia Zrt.): toto ocenenie je dôstojným uznaním vynikajúcej práce našich kolegov

Upratovanie na letiskách je „klenot“ spoločnosti a stála referencia. Firma udržuje na letisku Frenca Liszta v čistote 80 000 metrov štvorcových tvorených rôznymi povrchmi.

Obľúbenec cestujúcich: ROBIN

Pre B+N Referencia Zrt. je poskytovanie letiskových služieb základom pre inovácie. Na území budapeštianskeho letiska pracuje 8 autonómnych priemyselných čistiacich robotov, ktoré udávajú nové trendy v odbore. Zriadenie s názvom ROBIN R3000 bol navrhnutý interným oddelením výskumu a vývoja B+N. Toto zariadenia umožňuje efektívne čistenie veľkých súvislých plôch. Obľúbenci u cestujúcich s názvom ROBIN budú mať čoskoro premiéru na letisku v Prahe.

Foto: bud.hu, bplusn.hu