Novinky

ROBIN V ROBOT ARÉNE V AMSTERDAME

Interclean Amsterdam je jedným z najväčších svetových upratovacích priemyselných veľtrhov konferencií pre profesionálov, ktorého sa zúčasňujú najprestížnejší hráči z upratovacieho a hygienického priemyslu. Innovation Lab, Robot Aréna a Zero Waste Dome prinášajú do centra pozornosti najnovšie inovatívne riešenia, trendy a vývoj.

Odborníci teraz zdieľajú názor, že revolúcia digitalizácie v odvetví správy budov naberá na sile a upratovacie roboty v tom hrajú kľúčovú rolu.
Nie je náhoda, že profesionáli na tomto veľtrhu sa tak zaujímali o Robina, autonómneho čistiaceho robota vyvinutého tímom výskumu a vývoja spoločnosti B+N Referencia Zrt. Tieto obľúbené a dobre vyzerajúce zariadenia si pozrelo každú hodinu a pól v Robot Aréne, ktorá bola vytvorená pre tento účel, veľký počet návštevníkov.

MAĎARSKÝ UPRATOVACÍ ROBOT NEMÁ SEBEROVNÉHO

Peter Zalka, vedúci oddelenia výskumu a vývoja spoločnosti hovorí, že Robin je považovaný za unikát aj medzi špičkovými robotmi tohto veľtrhu, pretože na rozdiel od ostatných zariadení mapuje vlastnú čistiacu cestu, čo znamená, že ponúka úplné univerzálne riešenie.
Pre B+N je okrem predstavenia Robina verejnosti kľúčovým prínosom tohoto veľtrhu vytváranie obchodných sietí. Ako hovorí Peter Zalka: sú pre nás dôležití predovšetkým výrobcovia dielov a zariadení alebo príslušenstva, ktoré sa vďaka tomu môžu v budúcnosti stať našimi významnými partnermi. O spoluprácu v oblasti robotizovaného čistenia prejavilo na veľtrhu záujem niekoľko firiem.