Novinky

Inovácia B+N Referencia Zrt. v Maďarsku nemá obdobu: Smart Cabinet

Portfólio B+N Referencia Zrt. bolo rozšírené o novú službu: spoločnosť zaviedla jedinečnú inováciu v nemocnici v Hathane. Pomocou takzvaných „inteligentných skriniek“ môžu mať zamestnanci klienta „automaticky“ prístup k svojmu pracovnému odevu.  

Spoločnosť nedávno predstavila svoj nový systém sledovania textilu, takzvaný projekt „inteligentného kabinetu“ v nemocnici a poliklinike Alberta Schweitzera. B+N je zodpovedná za inštaláciu, implementáciu a prevádzku tohto systému.

Vďaka „inteligentnej skrinke“ spoločnosti B+N je obeh textilu medzi inštitúciou klienta a práčovňou transparentný a plánovaný

Tento projekt ponúka efektívne a presné riešenie správy pracovných odevov. Distribúciu čistého šatstva a zber špinavého šatstva riadia inteligentné skrinkové systémy inštalované u klienta. Systém sa skutočne ľahko používa: RFID štítky sú pripevnené k odevom, s ktorými sa manipuluje a čítačky RFID sú umiestnené na policiach. Profil každého zamestnanca obsahuje údaje o type a veľkosti oblečenia, ktoré má byť poskytnuté. Kabinet má presné informácie o dostupných zásobách a priebežne eviduje zber a distribúciu šatstva. Automatická je aj správa systému.

Vďaka "inteligentnej skrinke" spoločnosti B+N je obeh textilu medzi inštitúciou klienta a práčovňou transparentný a plánovaný

Špinavá nádoba na bielizeň po naplnení automaticky odošle správu poskytovateľovi služieb, ktorý podnikne potrebné kroky na jej zmenu. Vďaka „inteligentnej skrinke“ je obeh textilu medzi inštitúciou a práčovňou transparentný a plánovaný počas celej životnosti textílií.

Inovácia B+N Referencia Zrt., ktorá nemá v Maďarsku obdobu, je veľkou pomocou pre nemocnice

Tento systém poskytuje výhody pre každého: zamestnanci si môžu rýchlo a pohodlne zaobstarať pracovný odev a nechať svoje špinavé oblečenie v skrinke. Nemocnica na tento účel nepotrebuje vyhradený personál a miestnosť a môže ľahko sledovať textilný mnažment.

Táto inovácia B+N Referencia Zrt., ktorá nemá v Maďarsku obdobu, sa plánuje v budúcnosti využívať v čo najväčšom počte nemocníc na nepretržitú, rýchlu a sledovateľnú správu pracovných odevov zamestnancov.