Novinky

FMnewsroom.com – Business správy B+N Zrt.

B+N Referencia Zrt. poskytuje svoje služby už v 7 krajinách regiónu. Ako medzinárodná spoločnosť považujeme za dôležité, aby boli správy o trendoch na trhu a o našej spoločnosti a dcérskych spoločnostiach ľahko dostupné našim partnerom a profesionálom. Preto sme založili vlastný online spravodajský portál.

Začiatkom roka sme spustili profesionálnu platformu FMnewsroom.com, kde zhromažďujeme regionálne a medzinárodné novinky v oblasti správy nehnuteľností a facility managementu. Prostredníctvom online portálu sa tiež snažíme posilniť expertné postavenie B+N Zrt. v Maďarsku aj v regióne.

Na webstránke si môžete prečítať medzinárodné novinky v správe nehnuteľností, základné informácie, ako aj správy z regiónu strednej a východnej Európy.

Ak chcete vedieť

… potom ste na správnom mieste v FMnewsroom.com.

Zhrnieme pre vás najlepšie obchodné novinky!

V rubrike FM INDUSTRY NEWS píšeme o hráčoch v odvetví FM a PM a tendenciách v zmenách na trhu. Novinky o našom firemnom živote nájdete kliknutím na ponuku B+N CORPORATE NEWS. V časti PERSPEKTÍVY nájdete novinky o inováciách v oblasti výskumu a vývoja, pre trendy formujúce budúcnosť facility managementu a realitného sektora kliknite na TRENDY & REPORTY.

Ak máte čas len na jeden profesionálny článok týždenne…

Spustili sme tiež náš bulletin FMnewsroom, ktorý obsahuje najzaujímavejšie, najdôležitejšie alebo dokonca najprekvapujúcejšie obchodné novinky týždňa.

Ak máte tento týždeň čas len na jeden profesionálny článok, môžeme vám pomôcť informovať vás.

Prihláste sa na odber noviniek a odporučte naše stránky svojim partnerom a klientom.