Novinky

B + N upratuje Reserved, House, Cropp, Mohito a Sinsay

Spoločnosť B+N Referencia Zrt. uzavrela zmluvu na poskytovanie upratovacích služieb pre obchody značiek Reserved, House, Cropp, Mohito a Sinsay nielen v Poľsku, ale už aj
v Maďarsku. Je to veľká výzva, pretože naši kolegovia majú denne k dispozícii na vykonanie prác  iba 2 hodiny pred otvorením predajní.

LPP Corporation – poľský rodinný podnik, je jednou z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich odevných spoločností v strednej a východnej Európe.

Jej portfólio zahŕňa päť populárnych značiek známych nielen v Maďarsku: Reserved, House, Cropp, Mohito a Sinsay. 30 rokov po svojom založení má sieť viac ako 2 200 predajní v 40 krajinách po celom svete a zamestnáva 27 000 ľudí. Akcie spoločnosti sú kótované na Varšavskej burze cenných papierov.

Spoločnosť B+N Referencia Zrt. uzavrela zmluvu na poskytovanie upratovacích služieb pre obchody značiek Reserved, House, Cropp, Mohito a Sinsay nielen v Poľsku, ale už aj v Maďarsku.

Poľská dcérska spoločnosť B+N Referencia Zrt. poskytuje upratovacie služby od júna 2017 v 228 obchodoch po celej krajine. Za čistotu predajných plôch a ostatných priestorov predajní je zodpovedných dokopy 260 zamestnancov.

LPP, B+N – Poľsko-maďarské priateľstvo

V septembri 2022 sa vďaka našim poľským kolegom uskutočnilo stretnutie medzi maďarskými manažérmi a kompetentným vedením LPP. Naši kolegovia prezentovali odbornosť, kompetencie našej spoločnosti a skúsenosti s podobnými zákazníkmi, čo LPP presvedčilo a nedávno sme získali kontrakt na upratovacie služby aj v maďarských predajniach.

Zabezpečujeme upratovanie 47 obchodov s oblečením v Maďarsku, čo je veľká výzva, pretože naši kolegovia majú len 2 hodiny na to, aby zabezpečili upratanie priestorov pred otvorením predajní.

Poľskí a maďarskí kolegovia organizujú pravidelné koordinačné stretnutia s cieľom lepšieho zosúladenia úloh, intenzívnejšieho pestovania spoločnej firemnej kultúry a každodennej spolupráce. „Akvizícia“ LPP je skutočným príbehom úspechu „poľsko-maďarského priateľstva“.